Ineta Krastiņa saņēma Jūrmalas Domes jaundibināto apbalvojumu

Lepojamies!

Esam lepni un priecīgi par mūsu deju kolektīva vadītāju Inetu Krastiņu, kura šī gada 17.novembrī īpašā valsts svētkiem veltītā pasākumā Dzintaru Koncertzālē saņēma Jūrmalas Domes jaundibināto apbalvojumu – Goda rakstu par izciliem sasniegumiem pedagoģiskajā darbā un Jūrmalas pilsētas vārda popularizēšanā!

 

Šogad Jūrmalā pirmo reizi tika piešķirts apbalvojums “Goda zīme”, tituls “Goda jūrmalnieks” un “Goda raksts”, lai izteiktu atzinību par cilvēku ieguldījumu Jūrmalas pilsētas attīstībā un kūrortpilsētas vārda popularizēšanā. Kopumā pirmajai pilsētas Goda zīmei tika saņemti 45 pieteikumi, no tiem vērtēti 37 pretendenti, kuri bija pieteikti apbalvojumu piešķiršanai atbilstoši nolikumam. “Goda zīmi” un titulu “Goda jūrmalnieks” šogad saņēma Raimonds Pauls, bet Goda raksti tika piešķirti 8 jūrmalniekiem, to skaitā arī Inetai Krastiņai.

BTDK “Vizmiņa” dibinātāju un vadītāju Inetu Krastiņu pieteica vairāki Jūrmalas iedzīvotāji, kas augstu novērtējuši Inetas ieguldījumu darbā ar BTDK “Vizmiņa”. Atgādināsim, ka BTDK “Vizmiņa” šogad sasniedza visaugstāko rezultātu – XI Skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētkos iegūta 1. vieta 1.–4.klašu grupā, kopumā – 3.vieta Latvijā. Kolektīvs piedalījās ne tikai Deju svētku lielkoncertos Daugavas stadionā, bet arī Laureātu koncertā Dailes teātrī. “Vizmiņa” šogad piedalījās arī starptautiskā festivālā Ungārijā, kur polularizēja Jūrmalu, Latviju un latviskās dejas tradīcijas.

Paldies Inetai par ieguldīto darbu un aizrautību, vadot bērnu tautisko deju kolektīvu “Vizmiņa”! Veiksmi un panākumus, ieejot jaunajā, kolektīva jubilejas sezonā!